Služby

Montáž klimatizácie:

Ponúkame montáž všetkých druhov a značiek klimatizácií na trhu. Montáž klimatizácie prevádzajú profesionálny technici, s náradím špeciálne určeným na montáž klimatizácií. Prevádzame montáž Split systému ( jedna vnútorná jednotka napojená na jednu vonkajšiu) ale taktiež multisplit systémov ( na jednu vonkajšiu jednotku sú napojené 2 a viac vnútorných jednotiek). S výberom správneho zariadenia vám bezplatne pomôžeme telefonicky, mailom či aj na osobnej konzultácií priamo u vás. Prevádzame aj montáž u nás nezakúpených  klimatizácií, no cena sa môže líšiť v závislosti od stavu a typu klimatizácie. Máme skúsenosti s rôznymi  požiadavkami od zákazníkov či už je to montáž vo výškach, montáž pod okno, vedľa okna či na strechu, vo väčšine prípadov to vieme bezpečne zrealizovať. Pokiaľ je potrebné vŕtanie armovaného betónu napr. v panelákovej bytovke, tak zabezpečujeme bezprašné rýchle jadrové vŕtanie špeciálnou jadrovou vŕtačkou, ktorú nie je potrebné kotviť do steny, preto po nej neostanú žiadne viditeľne poškodenia alebo diery. Takéto vŕtanie pre nás zabezpečuje externá firma, ktorú zabezpečujeme a máme s ňou dlhoročné skúsenosti a kladné recenzie od zákazníkov.

Servis Klimatizácie

Prevádzame záručný aj pozáručný servis klimatizácií. Ponúkame diagnostiku a opravy všetkých druhov a značiek klimatizácií a taktiež profylaktické prehliadky, ktoré spočívajú hlavne vo vyčistení, dezinfekcií a celkovej kontrole zariadenia.

Profylaktické prehliadky je dôležité vykonávať pravidelne, pretože to dokáže veľmi prispieť k dĺžke životnosti zariadenia a taktiež zníži riziko vzniku plesní, baktérií či zápachu priamo v zariadení, čo dokáže byť nie len nepríjemné, ale aj zdraviu škodlivé. Odporúčame takúto prehliadku vykonať aspoň 1 x ročne.

Neváhajte, kontaktujte nás a objednajte si u nás profylaktickú prehliadku klimatizácie.

Montáž tepelného čerpadla

Poskytujeme profesionálnu montáž tepelných čerpadiel vzduch-voda od všetkých výrobcov. Naša firma je držiteľom všetkých potrebných certifikátov a školení potrebných pre montáž tepelného čerpadla. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti a nezaskočí nás žiadna situácia.

Servis Tepelné čerpadlo

Ponúkame vám kvalifikovaný záručný aj pozáručný servis. Opravy všetkých značiek tepelných čerpadiel a taktiež pravidelné servisné prehliadky potrebné k správnej a dlhoročnej prevádzke.

Inštalácia Inteligentných domov LOXONE

Sme profesionálnym Silver Partnerom spoločnosti LOXONE pre inštalácie systémov inteligentných domov.

Aktualizujeme vám Inteligentný dom LOXONE

Pravidelné aktualizácie sú dôležité pre bezproblémový chod celého systému LOXONE. Niekedy je možné aktualizáciou sprístupniť nové funkcie a možnosti vášho domu.